Intencje

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

XI TYDZIEŃ ZWYKŁY

16 – 22 czerwca 2024

 

NIEDZIELA 16 czerwca – XI Niedziela Zwykła

7.30 –         za Parafian

9.00 –         † Stanisława w 26 rocz. śm., Józef w 59 rocz. śm. Ptak i rodzice i rodzeństwo z obojga stron

11.00 –      † Danuta Fromm w 1 rocz. śm.

 

Poniedziałek 17 czerwca

18.00 –      † Józef, Bronisława, Władysław Nadybscy i rodzice z obu stron

 

Wtorek 18 czerwca

19.00 –      † Ryszard Rożek int. od rodziny Kosteckich z Wągrowca

 

Środa 19 czerwca

19.00 –      † Marek Buksakowski w 1 rocz. śm. i Adam w 2 rocz. śm.

 

Czwartek 20 czerwca

19.00 –      † Maria Kośmider int. od wspólnoty Żywego Różańca od Róży M. B. Królowej Polski oraz od KGW z Panigrodza

 

Piątek 21 czerwca

19.00 –      † Józef Mroziński z okazji dnia ojca int. od dzieci

 

Sobota 22 czerwca

19.00 –       † Jan i Helena Adamczewscy

 

NIEDZIELA 23 czerwca – UROCZYSTOŚĆ ŚW. JANA CHRZCICIELA

7.30 –         † Czesław Lisiecki z okazji dnia Ojca int. od dzieci

9.00 –         † Patryk Suproniak w 3 rocz. śm.

12.00 –      SUMA ODPUSTOWA – za Parafian

 

Intencje

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

czerwiec 2024

Sobota 1 czerwca

16.00          Krystyna i Józef Szczepaniak w 50-lecie ślubu

18.00 –       † Zofia Kopczyńska w 20 rocz. śm.

 

NIEDZIELA 2 czerwca – IX Niedziela Zwykła

7.30 –         za Parafian

9.00 –         † Zbigniew Pastuła w 3 rocz. śm. i wspomnienie rodziców Marii i Tadeusza Pastuła, Franciszka i Edmund Ciesielscy

11.00 –      † Walenty i Helena Kwaśniak, Cecylia i Józef Kaczmarowscy, Elżbieta i Marek Sadowscy

 

Poniedziałek 3 czerwca

18.00 –      † Marek Buksakowski int. od Grzegorza Buksakowskiego z  rodziną

 

Wtorek 4 czerwca

18.00 –      † Józef Jakubiak int. od wnuka Krystiana z rodziną

 

Środa 5 czerwca

18.00 –      † Kunegunda, Wojciech Konwińscy, Antoni Nowakowski i zm. z  rodziny

 

Czwartek 6 czerwca – KONIEC OKTAWY BOŻEGO CIAŁA

18.00 –      † Ryszard Rożek int. od Andrzeja, Elżbiety Olejniczak z rodziną

 

Piątek 7 czerwca –     UROCZYSTOŚĆ SERCA PANA JEZUSA

18.00 –      † Marianna Kowalska int. od zięcia Grzegorza, wnuków Elżbiety i Marcina z rodzinami

 

Sobota 8 czerwca – Niepokalanego Serca Maryi

18.00 –       † Danuta Fromm int. od rodziny Kędziora i Grzegorek i wspomnienie Andrzeja

 

NIEDZIELA 9 czerwca – X Niedziela Zwykła

7.30 –         † ks. Jerzy Basak i ks. Stanisław Błażejczak

9.00 –         za Parafian

11.00 –      † Aleksy Stałowski w 36 rocz. śm. i jego rodzice

 

Poniedziałek 10 czerwca

18.00 –      † Dominik Olęder w rocz. śm.

 

Wtorek 11 czerwca

18.00 –      † Marianna Kowalska int. od rodzin Antkowiaków i Kowalskich

 

Środa 12 czerwca  

18.00 –      † Marek Buksakowski int. od Wandy, Jerzego, Adama Leszczyńskich z rodziną

 

Czwartek 13 czerwca – DZIEŃ FATIMSKI

18.00 –      † Benedykt Kostecki int. od rodziny Rybczyńskich, Ziętara, Heleny Częstochowskiej i Andrzeja Sałaty

 

Piątek 14 czerwca

18.00 –      † Aleksandra Aleksandrowska z okazji urodzin

 

Sobota 15 czerwca

18.00 –       † z rodzin Krzyżanowskich Zielińskich, Józefa i Mieczysław Łachacz

 

NIEDZIELA 16 czerwca – XI Niedziela Zwykła

7.30 –         za Parafian

9.00 –         † Stanisława w 26 rocz. śm., Józef w 59 rocz. śm. Ptak i rodzice i rodzeństwo z obojga stron

11.00 –      † Danuta Fromm w 1 rocz. śm.

 

Poniedziałek 17 czerwca

18.00 –      † Józef, Bronisława, Władysław Nadybscy i rodzice z obu stron

 

Wtorek 18 czerwca

19.00 –      † Ryszard Rożek int. od rodziny Kosteckich z Wągrowca

 

Środa 19 czerwca

19.00 –      † Marek Buksakowski w 1 rocz. śm. i Adam w 2 rocz. śm.

 

Czwartek 20 czerwca

19.00 –      † Maria Kośmider int. od siostrzenicy Justyny z rodziną

 

Piątek 21 czerwca

19.00 –      † Józef Mroziński z okazji dnia ojca int. od dzieci

 

Sobota 22 czerwca

19.00 –       † Jan i Helena Adamczewscy

 

NIEDZIELA 23 czerwca – UROCZYSTOŚĆ ŚW. JANA CHRZCICIELA

7.30 –         † Czesław Lisiecki z okazji dnia Ojca int. od dzieci

9.00 –         † Patryk Suproniak w 3 rocz. śm.; Mirosława Chojnacka (z domu Kędziora) intencja od Brata Wiesława, Siostry Jolanty z Magdą oraz Kuzynki Beaty z rodziną

12.00 –      SUMA ODPUSTOWA – za Parafian

 

Poniedziałek 24 czerwca

19.00 –      † Józef Szymczak z okazji Dnia Ojca, wspomnienie Łucji

 

Wtorek 25 czerwca

19.00 –      † Józef Jakubiak int. od chrześniaka Leszka z mamą i synami

 

Środa 26 czerwca

19.00 –      † Danuta Olleg, Jadwiga i Marian Ciesielscy i za rodziców z  obojga stron

 

Czwartek 27 czerwca

19.00 –      † Marianna Kowalska int. od Janusza Piechockiego z rodziną oraz od rodziny Gulczyńskich z Wągrowca

 

Piątek 28 czerwca

19.00 –      † Jan Kusz w 8 r. śm. i zmarli dziadkowie z obojga stron

 

Sobota 29 czerwca – UROCZYSTOŚĆ ŚW. PIOTRA I PAWŁA

19.00 –       † Zenon, Felicja, Mariusz, Franciszek, Marianna Mieczkowscy

 

NIEDZIELA 30 czerwca – XIII Niedziela Zwykła

7.30 –         za Parafian

9.00 –         Kamila i Damian w 18 rocznicę ślubu

11.00 –      † Michał Wróblewski w 8 rocz. śm. i jego rodzice

 

Intencje

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

lipiec 2024

 

Poniedziałek 1 LIPCA

19.00 –      † Maria Kośmider int. od siostry Urszuli z mężem oraz od Rafała z rodziną oraz int. od siostrzenicy Pauliny z mężem Darkiem i dziećmi

 

Wtorek 2 lipca

19.00 –      † Ryszard Rożek int. od rodziny Paszkiewiczów

 

Środa 3 lipca

19.00 –      † Benedykt Kostecki int. od siostrzenic Mileny, Anety i Kasi

 

Czwartek 4 lipca – Pierwszy Czwartek Miesiąca

19.00 –      † Józef Szymczak int. od rodziny Szymczaków i Płaszczyńskich z Suchorzewa

 

Piątek 5 lipca – Pierwszy Piątek Miesiąca

19.00 –      † Kazimierz Budzicki w 12 rocz. śm.

 

Sobota 6 lipca

19.00 –       † Marianna, Zenon i Franciszek Pauszek, Sabina, Edward Nędzewicz

 

NIEDZIELA 7 lipca – XIV Niedziela Zwykła

7.30 –         † Irena i Stanisław Grajewscy oraz Helena i Stefan Dziadoszek

9.00 –         za Parafian

11.00 –      † Zofia, Salomea, Stanisław Kopczyńscy i zm. z rodziny

 

Poniedziałek 8 lipca

19.00 –      † Marianna Kowalska int. od rodzin Kępczyńskich z Oleszna i  Kępczyńskich z Panigrodza