XIV TYDZIEŃ ZWYKŁY

7 – 13 lipca 2024

1. Prymasowski Instytut Kultury Chrześcijańskiej w Bydgoszczy ogłasza rekrutację na magisterskie studia zaoczne specjalność katechetyka, podyplomowe studia teologiczno-katechetyczne, oraz kurs doradców życia rodzinnego. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  2. W poniedziałek 8 lipca po mszy ok. godz. 19.30 w salce katechetycznej spotkanie z rodzicami ministrantów i służby liturgicznej w sprawie wakacyjnego odpoczynku.
  3. We wtorek po mszy św. litania do św. Józefa, a w środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  4. W sobotę 13 lipca po mszy wieczornej nabożeństwo fatimskie.
  5. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, za kwiaty i ofiarę. O  posprzątanie na  kolejną niedzielę proszę rodziny z Oleszna: Kusiak, Izabela Zmudzińska, Lidia Rybczyńska-Bulman, Andrzej Cholewiński, Ryszard Furtak.