XIII TYDZIEŃ WIELKANOCNY

30 czerwca – 6 lipca 2024

1. Prymasowski Instytut Kultury Chrześcijańskiej w Bydgoszczy ogłasza rekrutację na magisterskie studia zaoczne specjalność katechetyka, podyplomowe studia teologiczno-katechetyczne, oraz kurs doradców życia rodzinnego. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  2. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do godnego przeżycia święta patronalnego parafii – odpustu. Dziękuję zarówno tym, którzy przygotowali kościół – posprzątali go, ozdobili i ustroili kwiatami – jak i tym, którzy byli w pocztach sztandarowych i z feretronami: Matkom różańcowym, rolnikom z Kółka Rolniczego oraz strażakom z Panigrodza, Lęgniszewa i Oleszna, tym ostatnim także za posługę przy baldachimie i sumiście. Szczególne podziękowanie dziewczynkom sypiącym kwiatki. Bóg zapłać służbie liturgicznej i p. Małgorzacie – organistce. Wszystkim obecnym dziękuję za pobożne i radosne przeżycie uroczystości. Bardzo dziękuję także paniom z KGW z Panigrodza za pomoc przy obiedzie dla księży. Osobne podziękowanie składam za życzliwą pamięć i wyrażone życzenia. Niech dobry Bóg wynagrodzi wszystkim dobroć serca.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W piątek 5 lipca odwiedziny u chorych od godz. 8.30.
  4. W niedzielę za tydzień 7 lipca po mszy o godz. 9.00 spotkanie Żywego Różańca i wymiana tajemnic.
  5. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i ofiarowane kwiaty. O  posprzątanie na  kolejną niedzielę proszę rodziny z Oleszna: Czyż, Drygas, Klapeccy, Buksakowski Aleksander, Dembski.