V TYDZIEŃ WIELKANOCNY

28 kwietnia – 4 maja 2024

1. W środę rozpoczyna się maj – miesiąc maryjny. Nabożeństwa majowe po mszach świętych przed Najświętszym Sakramentem.
  2. Ponieważ majowy pierwszy piątek miesiąca przypada w Uroczystość Królowej Polski, dlatego z Komunią świętą do chorych udam się w czwartek 2 maja od godz. 8.30. Można zgłaszać chorych w zakrystii.
  3. W piątek 3 maja – uroczystość Matki Bożej Królowej Polski, głównej Patronki Polski, msze jak w niedziele. Nie obowiązuje post. Nabożeństwo pierwszopiątkowe po mszy o godz. 7.30, po mszy o godz. 9.00 rozpoczniemy nowennę przed peregrynacją figury św. Michała Archanioła w naszej parafii, majowe po mszy o godz. 11.00.
  4. W sobotę 4 maja przypada wspomnienie św. Floriana – podczas mszy modlić się będą strażacy wszystkich OSP z naszej parafii.
  5. W niedzielę za tydzień – 5 maja – po mszy o godz. 9.00 nabożeństwo majowe, spotkanie Żywego Różańca i wymiana tajemnic. Proszę o liczną obecność, by omówić przygotowania do peregrynacji.
  6. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła na niedzielę i ofiarowane kwiaty. O posprzątanie kościoła na następny tydzień bardzo proszę mieszkańców Rozpętka: Warchlewscy, Wożniak, Sawiccy, Ciesielscy, Berdych.