IV TYDZIEŃ WIELKANOCNY

21 – 27 kwietnia 2024

1. Dzisiejszą Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy w Kościele Tydzień modlitw o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.
  2. Parafia farna w Kcyni organizuje 1 maja br. pieszą pielgrzymkę do Górki Klasztornej. Trasa ma długość ok. 45 km. Wyjście z Kcyni o godz. 6.00, powrót autokarem ok. godz. 20.30. zapisy w zakrystii lub u ks. przewodnika – numer podany na plakacie w gablocie.
  3. Parafia farna w Kcyni organizuje 1 czerwca br. wyjazd młodzieży na Lednicę na coroczne czuwanie; szczegóły na plakacie w gablocie.
  4. W wtorek po mszy litania do św. Józefa, w środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W czwartek 25 kwietnia:
    • po mszy ok. godz. 18.30 w kościele spotkanie z rodzicami dzieci mających przystąpić do I Komunii w roku 2025,
    • na godz. 20.00 zapraszam na krótkie spotkanie prezesów OSP naszej parafii.
  6. W niedzielę za tydzień – wymienianki roczne.
  7. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła na niedzielę i ofiarowane kwiaty. Bardzo proszę nowożeńców, by zadbali o posprzątanie kościoła na kolejną niedzielę.