III TYDZIEŃ WIELKANOCNY

14 – 20 kwietnia 2024

1. Parafia farna w Kcyni organizuje 1 maja pieszą pielgrzymkę do Górki Klasztornej. Trasa ma długość ok. 45 km. Wyjście z Kcyni o godz. 6.00, powrót autokarem ok. godz. 20.30. zapisy w zakrystii lub u ks. przewodnika – numer podany na plakacie w gablocie.
  2. W poniedziałek 15 kwietnia po mszy wieczornej ok. 18.30 w sali katechetycznej spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.
  3. W wtorek po mszy litania do św. Józefa, w środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W sobotę 20 kwietnia o godz. 10.00 spotkanie kandydatów do ministrantów i służby liturgicznej.
  5. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła na niedzielę, a także za złożoną ofiarę. O posprzątanie na kolejną – III Niedzielę Wielkanocną, bardzo proszę rodziny z Rozpętka: Janowiak, Jerzakowski, Mieczkowski, Zawielak, Mulewska, Wilk.